Hlavní menu

Přestavba kotelny RD

Pomocné menuKotel, akumulační nádrž, bojler

Teplovodní kotel Atoma Progres ECO SUN P7

Teplovodní kotel Atoma Progres ECO SUN P7Teplovodní kotel se zásobníkem na pelety a hořákem na dřevěné pelety Atoma Progres ECO SUN P7 se skládá z ocelového teplovodního kotle na tuhá paliva KTP 25 a přídavného hořáku na pelety Ferroli SUN P7. Sestava Atoma Progres ECO SUN P7 splňuje normu EN 303-5 třída III a je zařazena v dotačním programu ZELENÁ ÚSPORÁM.

Autor: Ramok  •  Vydáno: 8.11.2011 3:00  •  Přečteno: 5361x

Hořák na pelety Ferroli SUN P7

Hořák na pelety Ferroli SUN P7Hořák na pelety Ferroli SUN P7 je srdcem celé soustavy. Je to značkový výrobek nejnovější koncepce, vysoké spolehlivosti a konstrukční kvality. Vyznačuje se velmi tichým plamenem a nízkými hodnota zplodin CO a NOx. Firma Ferroli je součástí skupiny GRUPPO FERROLI. Letité zkušenosti, progresivní vývoj a prosazování špičkových výrobních technologií, zajistily firmě významné postavení na evropských trzích a přinesly značce FERROLI zaslouženou prestiž. Patří k největším a nejúspěšnějším světovým výrobcům kotlů.

Autor: Ramok  •  Vydáno: 8.11.2011 2:00  •  Přečteno: 8912x

Akumulační nádrž Rolf FE AKU

Akumulační nádrž Rolf FE AKUAkumulační nádrž primárně slouží k akumulaci přebytečného tepla od jeho zdroje. Automatický kotel na pelety však díky způsobu dávkování žádné přebytečné teplo nevytváří. Přesto jsme akumulační nádrž do otopné soustavy zařadili, a to z důvodu zajištění optimálního chodu kotle.

Autor: Ramok  •  Vydáno: 8.11.2011 1:00  •  Přečteno: 5734x

Ohřívač vody Rolf ANTIKOR SOL

Ohřívač vody Rolf ANTIKOR SOLPůvodní 160 litrový bojler vyráběný svépomocí nám v poslední době nestačil svým objemem. 7 lidí v domě už něco spotřebuje. Díky nedostatečné izolaci také docházelo ke značným tepelným ztrátám. Změna byla nutná také z důvodu, že souběžně s rekonstrukcí otopného systému se realizovala montáž slunečních kolektorů pro ohřev TUV. Proto jsme se na nový bojler vyloženě těšili.

Autor: Ramok  •  Vydáno: 8.11.2011 0:00  •  Přečteno: 4010x